موقعیت شما: درباره مامعرفی شرکت

معرفی شرکت

معرفی شرکت
برق آفتابی هدایت نور یزد که سابقاً با عنوان  شرکت تولید فیبرنوری و برق خورشیدی در سال 1368 ایجاد شد به عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده انحصاری سلول و پانل های خورشیدی با استفاده از تکنولوژی کشور آلمان با ظرفیت 3مگاوات در تهران تاسیس و در سال 1371 مورد بهره برداری قرار گرفت. بعد از چندسال فعالیت تولیدی به شرکت تولید فیبر نوری و برق خورشیدی هدایت نور تغییر نام داد که علاوه بر توسعه تولید انواع پانل های برق خورشیدی در کارخانه تهران و با توجه به نیاز روز افزون کشور به کاربرد محصولات تولید کننده انرژی های تجدیدپذیر به روش فتوولتاییک در بخشهای مختلف صنایع و نیروگاههای کشور و افزایش توان رقابت با سایر تولیدکنندگان خارجی، باتولید محصول قابل رقابت در بازارهای جهانی و مطابق استانداردهای بین المللی، در سال 1389 اقدام به راه اندازی یک خط تولید جدید جهت تولید پانل های خورشیدی با تکنولوژی روز و در ابعاد و توان های مختلف به ظرفیت 10 مگاوات در شهر یزد نمود. در سال 1390 و با اتخاذ تصمیم در جهت تخصصی نمودن فعالیت ها در بخش تولید و مطالعاتی و تحقیقاتی، شرکت هدایت نور به دو شرکت مطالعاتی فیبر نوری و برق خورشیدی هدایت نور جهت طراحی و اجرای پروژه های تحقیقاتی و دانشگاهی و تولید سلول و شرکت برق آفتابی هدایت نور یزد جهت تولید انواع پانل های برق خورشیدی مورد نیاز در بازار مصرف داخلی و خارجی و طراحی، نصب و راه اندازی سیستمهای برق خورشیدی تفکیک گردید. شرکت برق آفتابی هدایت نور یزد با بهره گیری از بیست سال تجربه ارزنده در تولید سلول و پانل های برق خورشیدی، بومی سازی تکنولوژی ساخت و تولید پانل های برق خورشیدی در ایران، بکارگیری پرسنل مجرب و متخصص و ماشین آلات و نجهیزات تولیدی پیشرفته در زمینه ساخت پانل در ابعاد و توانهای مختلف، تامین تجهیزات جانبی مناسب و استفاده از مرغوبترین مواد اولیه حاضر دارای ظرفیت بالاتر  می باشد.
محصولات تولیدی این شرکت دارای گواهینامه های برقراری و تضمین کیفیت بوده که با بکارگیری مرغوبترین مواد اولیه در تولید سلول و ماژول اقدام به تولید انواع پانل های برق خورشیدی با راندمان بالا نموده و همواره تلاش در بهبود کیفیت تولید و عرضه محصول با استاندارد بین المللی با قابلیت رقابت در بازار داخلی و جهانی نموده است.
در حال حاضر محصولات تولیدی این شرکت شامل انواع پانلهای برق خورشیدی از 10 وات تا 300 وات می باشد. که با توجه به توان تخصصی بالا و تجهیزات پیشرفته، آمادگی تولید انواع پانل های خاص در توان و ابعاد مختلف بر اساس نیاز مشتری را دارا می باشد.شرکت برق آفتابی هدایت نور یزد علاوه بر تولید پانل های خورشیدی آمادگی ارائه خدمات در زمینه های مشاوره، طراحی، نصب و راه اندازی،تامین تجهیزات جانبی و خطوط تولید، نگهداری، خدمات پس از فروش و آموزش سیستم های خورشیدی در ابعاد خانگی،صنعتی و نیرو گاهی را داشته و همواره  در بازارهای داخلی و خارجی در کنار مشتریان خود در عرصه تولید بوده و علاوه بر تولید و فروش محصولات،
مجری طرح ها و پرژه های برق خورشیدی در بخش های روشنایی، مسکونی، مخابراتی، صنعتی و دانشگاهی و تحقیقاتی، کشاورزی، عشایری و روستایی و نیروگاهی نیز می باشد.
با توجه به اینکه تولید سلول و پانل فتوولتاییک با راندمان بالا، و مدت زمان گارانتی مناسب براساس استانداردهای بین المللی، استفاده از مواد اولیه مرغوب و تست و اندازه گیری دقیق، از پارامترهای اصلی و تضمین کننده تولید با کیفیت و پایدار در تولیدی با تجربه این مجموعه می باشد. محصولات تولیدی این شرکت دارای گواهینامه های TUV و CE  و راندمان بالا و گارانتی مناسب محصولات مرهون بکارگیری ویژگیهای زیر بوده که در مراحل تولید می باشد.
•    استفاده از مواد اولیه مرغوب و استاندارد در تهیه سلول و پانل
•    طراحی پهن تر لبه های پانل جهت انجام لایه گذاری بهتر
•    طراحی مناسب قطر فریم با مواد مرغوب و مناسب جهت جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی
•    تولید پانل بر اساس عملیات اتوماتیک لایه گذاری صفحات خورشیدی
•    کالیبراسیون دستگاههای اندازه گیری و تست مستمر توسط پانل ها و سلولهای مرجع با استانداردهای بین المللی
•    انجام تست های میانی و بازدید های دوره ای پانلها جهت جلوگیری از ایجاد ترک در سلول ها
•    استفاده از تکنیک برتر لحیم کاری جهت افزایش عملکرد و عدم ایجاد تنش مکانیکی به سلول
•    راندمان بالا، طول عمر زیاد و افت کم خروجی
•    خدمات پشتیبانی و مشاوره ای
•    تلاش جهت کسب رضایت مشتریان با ارائه محصول با کیفیت
•    ایجاد اطمینان در مشتریان از ارائه خدمات پس از فروش

عمده فعالیت های این شرکت عبارتند از:
1-    توليد ماژول‌هاي خورشيدي
2-    طراحي، نصب و آناليز سيستم‌هاي خورشيدي
3-    تهيه و فروش انواع تجهیزات خورشيدي(کیفهای خورشیدی مناسب جهت مصارف نظامی، شارژر، دوربین مداربسته و...)

 

 

 

design